Mobile Architekt

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software, Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
3 000 - 3 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Rád by si navrhol aplikácie, ktoré budú používať tisíce užívateľov po celej Európe? Pripravený prebrať zodvednosti architekta?
Čaká ťa veľa práce:
- komunikácia s analytikmi a konzultovnie požiadaviek biznisu
- návrh architektúry aplikácií pre Android aj iOS
- zastrešenie celého životného cyklu vývoja aplikácie
- vedenie vývojového tímu, zadávanie úloh, mentoring
- zodpovednosť ako SCRUM master - tím funguje agilne (nie však 100% SCRUM, prispôsobený konkretným potrebám projektu)
Požadujeme
Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
-aspoň 5 ročná skúsenosť ako mobile developer (buď Android alebo iOS, nie je potrebná skúsenosť s oboma)
- schopnosť navrhnúť architektúru aplikácií
- aktívna angličtina
Benefity
- príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
- motivujúce finančné ohodnotenie zohľadňujúce aj individuálne výsledky
- možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
- 5 dní voľna naviac po dvoch rokoch zamestnania
- zvýhodnenia na produktoch
- príspevok na DDS a životné poistenie
- zdravotný program
- pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú – 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111