OPERÁTOR VÝROBY- Nástup do kmeňa!

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
630 - 680 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Ak hľadáte stabilnú prácu v čistom pracovnom prostredí, príjemnom kolektíve a zaškolením do pracovného procesu, je to presne to, čo hladáte. Neváhajte a kontaktujte nás.
Vašou náplňou práce bude:
- vykonávanie pracovných operácií podľa pokynov
- označovanie a balenie jednotlivých komponentov
- zásobovanie strojov komponentami
- kontrola výrobného procesu
Požadujeme
- nutné stredoškolské vzdelanie s výučným listom/maturita
- ochota pracovať na zmeny, vrátane nočných zmien
- šikovné ručičky a precíznosť v práci (práca je vhodná hlavne pre ženy)
Benefity
- preplácanie cestovných náhrad !
- bonusový systém vyplácaný aj v skúšobnej dobe
- dovolenka a pracovné voľno nad rámec Zákonníka práce
- vyplácanie koncoročného bonusu
- možnosť stravovania sa priamo v závode
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk
Tel.: (+421) 55 321 1321