Cyber Security Engineer

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 800 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Otvára sa Vám skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí úspešnej nadnárodnej spoločnosti
Vašou úlohou bude:
-nadstavenie, monitoring a údržba IT security procesov
-analýza súčasného stavu a práca na návrhoch security frameworkov
-monitoring súčasných security hrozieb v rámci infraštruktúry
-implementácia nástrojov pre lepšie identifikovanie otázok ohľadom bezpečnosti
-práca na projekte cloud infraštruktúry
-poskytovanie 3. levelu podpory pre infraštruktúru
-dokumentácia security, skolenia ohľadom security
-spolupráca na IT auditoch
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
-znalosť security štandardov a procesov
-vunerability scaning tooly, SIEM, SOC
-ideálne skúsenosť s cloudom
-ideálne orientácia v devops
-návrh security riešení
-anglický jazyk (B2+)
Benefity
- Medzinárodné prostredie, komunikácia v angličtine do veľkej miery
- Quiet Zóna. Benefit Eco- preplácame zamestnancom eco spotrebiče/produkty do výšky 3600e
- Garantovaný 13 plat- výška udeľovaná na základe výkonu-väčší než mesačný plat
- Mnoho ďalších atraktívnych benefitov
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111