Business Analyst (IT/Finance)

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 600 - 2 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Otvára sa Vám skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí úspešnej nadnárodnej spoločnosti.
-Vašou úlohou bude práca na implementovaní nového finančného reportingového systému spoločnosti
-Tvorba analýz a výstupov spojených s implementáciou a testovaním nového systému
-Komunikácia s finančným a IT teamom
-Participácia na UAT testingu
-Pripomienkovanie chýb IT teamu
-Prezentácia výsledkov manažmentu
Požadujeme
Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
-Anglický jazyk na pokročilej úrovni (B2+)
-Skúsenosti s prípravou finančných reportov a analýz
-Skúsenosti s USGAAP/IFRS sú výhodou
-Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
-Skúsenosti s Oracle výhodou
Benefity
- Medzinárodné prostredie, komunikácia v angličtine do veľkej miery
- Quiet Zóna. Benefit Eco- preplácame zamestnancom eco spotrebiče/produkty do výšky 3600e
- Garantovaný 13 plat- výška udeľovaná na základe výkonu-väčší než mesačný plat
- Mnoho ďalších atraktívnych benefitov
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk