Full-Stack developer

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 000 - 3 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Rýchlo rastúca medzinárodná spoločnosť so zastúpením po celom svete hľadá kvalifikovaného uchádzača na pozíciu pri ktorej budete vyvíjať systémy na záchranu životov.
Vašou úlohou bude:
-Spolupráca s product ownerom a UX teamom pri vytváraní proof of concept pre produkty spoločnosti
-Práca na UI preddevelopment fáze projektu - greenfield projekt
-Dizajn a implementácia RESTful web services za pomoci ASP.NET Core
-Komunikácia so stakeholdermi, transformácia biznis požiadaviek
-Spolupráca s data scientistmi ohľadom implementovaní machine learning algoritmov do backendu
-Spájanie FE a BE
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
-anglický jazyk na pokročilej úrovni (B2+)
-skúsenosť s JavaScript, Angular
-skúsenosť s programovaním s využitím .NET/C#
-skúsenosť ideálne s automatizovaným testovaním
-skúsenosť s nasadzovaním na cloudy (Azure)
-skúsenosť Python výhodou
-výhodou je znalosť DevOps, Docker, Kubernetes
Benefity
-Bridge days = 7-9 dni plateneho volna navyse k zakonnemu naroku na dovolenku
-3 Sick days = pracovna neschopnost bez potreby navstevy lekara
-Doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR (20 dní/ ročne )
-Príspevok na stravné = 1 EUR zamestnanec, 2,70 zamestnavatel
-Teambuildingy: sportove dni, vianocny vecierok, den zdravia, vianocne a velkonocne trhy…
-110 EUR Príspevok na regeneráciu pracovnej sily v zazmluvnených športových zariadeniach: (wellnes, fitness, tenis, squash, masáže, plavarne, kupele)
-95 EUR ročný príspevok na kultúru / šport na regeneráciu pracovnej sily – minuly rok formou Ticket Compliments poukazok
-200 EUR Príspevok pri odchode na materskú dovolenku
-350 EUR Príspevok pri narodení dieťaťa
-200 EUR / Príspevok na 1 dieťa ročne v Materskej škole
-MDD, Mikuláš pre deti Siemens s.r.o.
-Siemens s.r.o. hradi startovne na behoch (Night run, CSOB marathon, charitativne behy a pod.)
-Siemens trophy = cyklisticky pretek pre zamestnancov
-50 EUR / Príspevok na detský tábor
-50 r. jubileum a odchod do dôchodku– preplatenie nákupu daru cez vyučtovací doklad do 500 EUR
-10 a 20 ročné prac. výročie – 1 mesačná mzda
-Príplatky pri domácej služobnej ceste nad 5 hod. 6,64 EUR/deň
-40% vreckové pri zahraničnej služobnej ceste navyse k zakonnym dietam
-Firemná AMEX karta = kreditna karta s predlzenou dobou vratenia financnych prostriedkov na ucet s vyuzitim aj na sukromne ucely
-Komplexné preventívne prehliadky (kazde 2-3 roky ; onko a kardio prehliadky)
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111