Senior Lead Engineer

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software, Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 200 - 2 700 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Rýchlo rastúca medzinárodná spoločnosť so zastúpením po celom svete hľadá kvalifikovaného uchádzača na pozíciu Senior Lead Engineer.
Vašou úlohou bude:
-Budete zodpovedný za nadstavovanie nového lifecycle suportu
-Budete kontaktnou osobou pre interne teamy a zákazníkov
-Nadstavovanie HW požiadaviek, dizajn network infraštruktúry a integrovanie ostatných zákazníckych služieb
-Pochopiť komplexne technické požiadavky a preloziť ich do riešení spoločnosti
-Zodpovednosť za technickú validáciu a prípravu
-Písanie technickej a procesnej dokumentácie
-Poskytovanie technického poradenstva pre implementačné teamy
Požadujeme
Kandidát by mal mať hlbokú znalosť v nasledujúcich oblastiach:
-Znalosť LAN/WAN, routing protokoly
-Skúsenosť so skriptovaním
-Znalosť VOIP a SDWAN výhodou
-Znalosti Cloud technológii výhodou
-Cisco/Juniper/F5 certifikát výhodou
-Veľmi dobré komunikačné schopnosti
-Anglický jazyk B2+
Benefity
-Sickness compensation plan
-Company contribution to pension fund
-Annual bonus
-Sport & Culture
-Private medical program
-Extensive Life and Disability Insurance
-Special bonus for the important life events e.g. birth of child, marriage
-Flexible working
-Numerous lifestyle discounts
-Company events
-Parking
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk