Lead Engineer

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software, Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 600 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Otvára sa Vám skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí úspešnej nadnárodnej spoločnosti.
Vašou úlohou bude:
-Technická validácia a príprava change requestov
-Dohľad nad plánovanými zmenami, testovanie a riešenie problémov spojenými s change requestami, RCA
-Technická dokumentácia
-Podpora projektového manažmentu, plánovanie, komunikácia s tretími stranami, vykonávanie change requestov
-Práca s internými aplikáciami a databázami
-Administrácia celého projektu a spracovávanie dát
-Podpora zákazníkov
Požadujeme
Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
-Znalosti network protokolov
-Znalosť security, proxy serverov a firewall
-Skúsenosť s WAN a IP
-Aspoň 2 ročné skúsenosti s CISCO zariadeniami (routre, switche, modem)
-Pokročilá znalosť anglického jazyka (B2+)
-CCNP certifikát je výhodou
Benefity
-Sickness compensation plan
-Company contribution to pension fund
-Annual bonus
-Sport & Culture
-Private medical program
-Extensive Life and Disability Insurance
-Special bonus for the important life events e.g. birth of child, marriage
-Flexible working
-Numerous lifestyle discounts
-Company events
-Parking
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111