SAP BW/BI Specialist

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Pracovná oblasť
Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 900 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre nášho klienta medzinárodnú spoločnosť hľadáme šikovného kandidáta na pozíciu SAP BW/BI Specialist.
Hlavnou náplňou práce na tejto pozícií bude:
- Navrhovanie, plánovanie a implementácia reportovacích požiadaviek pomocou SAP BW / 4HANA
- Spolupráca na projektoch SAP BW / BI
- Nepretržitá optimalizácia a zlepšovanie architektúry SAP BW / BI
- Systémová správa BW / 4HANA a Business Objects
- Technická podpora a testovanie
Požadujeme
Vhodný kandidát na pozíciu spĺňa:
- Viacročné skúsenosti (najmenej 3 roky) s SAP BW (HANA)
- Základné znalosti o administrácii SAP BO
Výhodou sú skúsenosti so SAP ERP, SAP S / 4HANA, SAP Solution Manager 7.2 a ABAP
- Výborná znalosť anglického a anglického jazyka
Benefity
Spoločnosť ponúka množstvo nefinančných benefitov:
- Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti, v stabilnom teame
- Možnosť kariérneho rastu, profesionálnej sebarealizácie a podpora interného talentu
- Interné aj externé školiace kurzy, jazykové vzdelávanie
- Flexibilná pracovná doba (v piatok len do 13tej)
- Možnosť čerpania náhradného voľna z fondu nadčasových hodín
- Možnosť práce z domu
- Príspevok na dopravu
- 13. plat do výšky 100%
- po 5tich rokoch vernostný bonus 14. plat
- Každoročné spoločenské a športové firemné podujatia
- Kafetéria systém benefitov (vstupenky do wellness, fitness, masáže, kultúra a pod.)
- Bonusové programy
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk
Tel.: (+421) 37 326 0111