Senior SAP Quality & Business Process Management Consultant

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Pracovná oblasť
Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre nášho klienta medzinárodnú automotive spoločnosť hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Senior SAP Quality & Business Process Management Consultant.
Hlavnou náplňou práce na tejto pozícií bude:
- Technická podpora a konzultácie SAP Quality & Business Process Managment
- Analýzy, design, návrh, údržba a implementácia zmien v systéme
- Zavádzanie procesných, kvalitatívnych a nákladovo optimalizovaných logistických konceptov
- testovanie funkcionalít, sledovanie a riešenie problémov spolu s tímom
- Podieľanie sa na globálnom implementačnom projekte SAP ako konzultant pre Quality & Business Process Management modul
Požadujeme
Vhodný kandidát na túto pozíciu spĺňa:
- minimálne 3 ročná prax a preukázateľné znalosti v SAP Quality & Business Process Management module
- Skúsenosti s poskytovaním poradenstva / konzuláciou v SAP
- Plynulá znalosť anglického jazyka je podmienkou
- Ochota a chuť cestovať - cestovanie na úrovni 40% pracovného času
- Vysoká miera samostatnosti.
- Zodpovednosť, spoľahlivosť, presnosť
- Analytické myslenie
Benefity
Spoločnosť ponúka množstvo nefinančných benefitov:
- Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti, v stabilnom teame
- Možnosť kariérneho rastu, profesionálnej sebarealizácie a podpora interného talentu
- Interné aj externé školiace kurzy, jazykové vzdelávanie
- Flexibilná pracovná doba (v piatok len do 13tej)
- Možnosť čerpania náhradného voľna z fondu nadčasových hodín
- Možnosť práce z domu
- Príspevok na dopravu
- 13. plat do výšky 100%
- po 5tich rokoch vernostný bonus 14. plat
- Každoročné spoločenské a športové firemné podujatia
- Kafetéria systém benefitov (vstupenky do wellness, fitness, masáže, kultúra a pod.)
- Bonusové programy
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk
Tel.: (+421) 37 326 0111