Information Architect

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software, Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 000 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ponúkame Vám príležitosť stať sa členom tímu top špecialistov, ktorí sa zameriavajú predovšetkým na kvalitu a výsledky.
Vašou úlohou bude:
-Nadstavovať a udržiavať dátové štandardy v rámci spoločnosti
-Poskytovať poradenstvo a konzultácie ohľadom inovácií v oblasti dátovej analýzy a digitálnej transformácie
-Spolupráca s master data management teamom, data ownermi, ownermi aplikácií a biznis autoritami
-Starostlivosť o interných zákazníkov, dodávanie služieb šitých na mieru
-Zodpovednosť za dátové projekty ktoré majú strategický význam pre celú spoločnosť
-Globálna spolupráca s internými partnermi s cieľom identifikovať príležitosti na zlepšenie v oblasti dát
Požadujeme
Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
-IT vzdelanie
-Iniciatívnosť ohľadom návrhu zmien
-Predchádzajúca skúsenosť ako Data Analytik/Biznis Analytik/Enterprise Architekt
-Chápanie data manažment konceptov (napr. master data management, data modeling)
-Znalosť SQL a ideálne aj NoSQL databáz
-Analytické myslenie
-Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
-Anglický jazyk na pokročilej úrovni (B2+)
Benefity
- Medzinárodné prostredie, komunikácia v angličtine do veľkej miery
- Quiet Zóna. Benefit Eco- preplácame zamestnancom eco spotrebiče/produkty do výšky 3600e
- Garantovaný 13 plat- výška udeľovaná na základe výkonu-väčší než mesačný plat
- Mnoho ďalších atraktívnych benefitov
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk