JUNIOR PROPERTY MANAŽÉR (13. 14. plat)

Miesto práce
Celé slovensko, Trnavský kraj, Trnava
Pracovná oblasť
Informatika - software, Stavebníctvo a reality
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 800 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Náš klient pôsobiaci v automobilov priemysle hľadá do svojho tímu JUNIOR PROPERTY MANAŽÉRA
Vašou náplňou práce bude:
- Samostatne organizovať menšie opravy hál, rekonštrukčné práce
- Stanovovať harmonogram prác
- Komunikovať so subdodávateľmi a zabezpečovať potrebné opravy a úpravy
- Spolupracovať pri výbere dodávateľov
- Zodpovedať za dozor počas realizačných prác
- Kontrolovať dodržiavanie stanovených termínov, kvality prác, rozpočty
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- Stavebné stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
- Pracovné skúsenosti min. 2 roky
- Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni
- Samostatnosť
Benefity
Pre svojich zamestnancov má nastavený široký balík benefitov:
- 13. a 14. plat
- Osobné prémie, dochádzkový bonus, ročná odmena
- Príspevok na služobné cesty
- Príspevok na dopravu
- Nadštandardná zdravotná starostlivosť, možnosť prispievania na DDS
- Kompletný program zaškolenia a možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja a rastu
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111