Marketingový koordinátor

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Marketing a reklama
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 200 - 1 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Všetci chceme niečo nové, byt pri začiatkoch niečoho veľkého, ale v „start up-och“ nás odrádza neistota a v zabehnutých spoločnostiach to už na marketingu býva tak trochu nuda. A keďže v Graftone máme radi výzvy a pre našich kandidátov spravíme všetko, máme pre vás pozíciu pre „start up“ ale v prostredí stabilnej spoločnosti. V pohode, nie je za čo 
Toto Vás u nášho klienta čaká:
- Rozvoj marketingových aktivít pre úplne nové produkty na trhu naprieč všetkými identifikovanými kanálmi.
- Vytvorenie a realizáciu komunikačného a aktivačného plánu, účasť na relevantných podujatiach (napr. Festivaloch) s cieľom maximalizovať expozíciu značky prostredníctvom
- Identifikovať možnosti aktivácie a navrhnúť inovatívne riešenia na ich riešenie
- Riadenie aktivačných partnerov tretej strany, ako sú hostiteľská agentúra, festivalová agentúra, kreatívna a digitálna agentúra.
- Príprava a tvorba nástrojov predaja.
- Komunikácia a koordinácia obchodných iniciatív s obchodným tímom
- Zodpovednosť za riadenie značkovej webovej stránky prostredníctvom agentúry; a monitorovanie a riadenie činnosti na všetkých platformách sociálnych médií prostredníctvom agentúrnych vzťahov
- Monitorovať a porovnávať aktivity konkurentov, trendy v kategóriách a spotrebiteľské návyky, odporúčať plány a opatrenia na zabezpečenie imperiálneho nárastu pred konkurenciou.
Požadujeme
Koho hľadáme
- Skúseného marketingového koordinátora, ktorý sa nebojí pustiť sa do nového projektu, nebavia ho zabehnuté koľaje, rutina a občas sa nebojí zariskovať
- Kandidáta, ktorý má čo najširšie skúsenosti z marketingu – proste z každého rožka troška, jednostranne zamerania nie je úplne to, čo hľadáme
- Skúsenosť so zavádzaním nových produktov na trh, vytváraním komunikačnej stratégie a aspoň čiastočná skúsenosť z oblasti online marketingu
- Výborná znalosť anglického jazyka – denne budete komunikovať s kolegami z iných krajín, bez dobre AJ sa nepohneme
Benefity
Spoločnosť ponúka benefity, ktoré budú komunikované na osobnom pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111