Junior účtovník so ŠPANIELSKYM jazykom

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 100 - 1 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Náš klient hľadá do svojho tímu JUNIOR účtovníkov so ŠPANIELSKYM jazykom. Ak máte za sebou ekonomické vzdelanie a chuť sa realizovať v oblasti účtovníctva, dajte o sebe vedieť!
Vašimi dennými aktivitami bude:
- Podporovať účtovnícky tím, ktorý sa stará o španielsky trh
- Účtovať v internom systéme SAP
- Zodpovedať za správne zaevidovanie transakcií a faktúr
- Podieľať sa na mesačných uzávierkach
- Komunikovať s internými oddeleniami
- Poskytovať podporu zákazníkom v cudzom jazyku
Požadujeme
Ste náš človek, ak spĺňate nasledovné kritéria:
- SŠ alebo VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
- Aktívna znalosť ŠPANIELSKEHO jazyka na úrovni B2
- Predchádzajúce skúsenosti v oblasti účtovníctva sú veľkou výhodou
- Užívateľská znalosť MS Office (Excel)
- Komunikatívny charakter a tímový duch
Benefity
- výkonnostný bonus
- voliteľné benefity (Cafeteria)
- plne hradené stravné lístky
- flexibilný pracovný čas
- doplnkové dôchodkové sporenie s príspevkom spoločnosti
- sick days
- príspevok na jazykové vzdelávanie
- zľava na vybrané produkty spoločnosti
- športový klub, dni zdravia
- príjemné pracovné medzinárodné prostredie v moderných kanceláriách v bezprostrednej - blízkosti centra
- možnosť vzdelávania a profesijného rozvoja
- letná a vianočná zamestnanecká párty
- zľavy vo vybraných partnerských spoločnostiach
- program odporučenia nových zamestnancov za odmenu
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk