VÝROBNÝ RIADITEĽ

Miesto práce
Celé slovensko, Trenčiansky kraj, Myjava
Pracovná oblasť
Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 000 - 3 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máte skúsenosti zo strojárskej alebo automotive výroby? Na tejto pozícii budete mať neobmedzené príležitosti v úspešnej spoločnosti ako VÝROBNÝ RIADITEĽ.
- Zodpovedanie za riadenie a optimalizáciu výrobného procesu.
- Analyzovanie výrobných postupov s cieľom optimalizovať výkonnosť, kvalitu
- Vytváranie a zavádzanie nových výrobných postupov.
- Participácia na tvorbe plánov výroby a budgetoch
- Kontrola rozpočtu výrobného úseku
- Riadenie, koordinovanie, motivovanie, hodnotenie a zvyšovanie odbornosti podriadených zamestnancov.
- Sledovanie efektivity, hospodárnosti a kvality výroby.
- Zodpovedanie za dodržiavanie systémov kontroly kvality a bezpečnostných predpisov.
- Úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti.
- Pravidelný reporting riaditeľovi spoločnosti
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- Vzdelanie technického smeru
- Skúsenosti na pozícii výrobného riaditeľa
- Skúsenosti zo strojárstva alebo automotive
- Prirodzená autorita
- Schopnosť prinášať a implementovať nové nápady, inovácie
- Dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
- Manažérske a organizačné schopnosti
- Asertivita
- Strategické myslenie
- Schopnosť vytyčovať ciele a dodržiavať ich
Benefity
- firemné auto aj na súkromné účely
- ročný bonus v závislosti od splnených ukazovateľov
- flexibilná pracovná doba
- príspevok na DDS
- zabezpečené všetky potrebné školenia a tréningy
- obrovská možnosť sebarealizácie a samostatnosti
Grafton Slovakia, s.r.o.
Legionárska 7158/5, Trenčín, Slovensko
Kontaktná osoba: trencin@grafton.sk
Tel.: (+421) 32 3211 321