Manažér výroby

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Senec
Automobilový priemysel, Elektrotechnika a energetika, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
3 000 - 4 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máte odvahu skúsiť niečo nové? Ak je pre Vás predstava sériovej výroby nudná a chcete sa pustiť do projektovej výroby, kde každý výrobok je samostatným projektom, radi uvidíme Váš životopis.
Čo Vás čaká:
- Riadiť, organizovať a realizovať výrobu a montáž na jednotlivých projektoch
- Zodpovedať za dianie na výrobných halách a sklade, kontrolujete výstavbu diela a priebeh prác podľa projektovej dokumentácie, výrobné práce, technologické postupy, legislatívne predpisy, BOZP a PO
- Budete zodpovedať za plán výroby, operatívne riešenie problémov – návrhy na odstránenie, preventívne opatrenia, logistické procesy
- Zabezpečovať efektívny chod výroby, navrhovanie ďalších efektívnych riešení a zefektívňovanie existujúcich procesov - sústavné zlepšovanie výrobného procesu, návrh opatrení
- Zodpovedať za riadenie a samotné vedenie tímu ľudí – montážnici, technológovia, v závislosti od veľkosti projektu, motivácia a podieľanie sa na zvyšovaní kvalifikácie zamestnancov
Požadujeme
- Hlavnou podmienkou sú skúsenosti s podobnou pozíciu a vedením zamestnancov (min 100 zamestnancov)
- Praktické skúsenosti s pozíciou konštruktéra alebo technológa
- Prípadne skúsenosti s výrobou strojov a zariadení (zákazkovou výrobou)
- Kandidát, ktorý má skúsenosti so samostatným riadením tímu a je prirodzenou autoritou
- Kandidát, ktorý sa vie orientovať vo výrobných schémach
- Samostatný, precízny kandidát, ktorý zvláda stresové a záťažové situácie
- Ovláda anglický komunikatívnej úrovni, tak, aby sa bez problémov dorozumel so zahraničným vedením spoločnosti
Benefity
- Jazykové kurzy
- Ročné bonusy
- Zabezpečenie dopravy z Bratislavy
- Možnosť pracovať v medzinárodnom tíme, výroba nie je sériová, máte teda možnosť dostať sa k novým technológiám a rozšíriť si svoje vedomosti a zručnosti
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111