Supervízor produktového kontrolingu

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 600 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- Biznis partner pre programového manažéra, dosahovať finančné ciele pre určené výrobné programy.
- Zodpovednosť za sledovanie nákladov, tzv. „capex“, nástroje u dodávateľov a finančnú metriku pri rozbehu jednotlivých výrobných programov.
- Zodpovednosť za prípravu všetkých nákladových štúdií súvisiacich s jednotlivými výrobnými programami.
- Podporovať procesy v rámci biznis plánu, analyzovať dopady programových zmien na biznis plán.
- Byť hlavným kontaktom v súvislosti s plánom finančných aktivít (tzv. „cost roadmap“) pre všetky výrobné programy.
- Asistovať závodom a GMs v relevantných rozhodnutiach súvisiacich s výrobnými programami
- Viesť menší tím finančných kontrolórov.
- Zodpovednosť za rozpočet svojho oddelenia.
Požadujeme
- VŠ vzdelanie v oblasti ekonómie alebo priemyselného inžinierstva
- znalosť angličtiny je NUTNÁ, nemčina je vítaná
- minimálne 4 ročná skúsenosť v oblasti financií/ kontrolingu vo VÝROBE
- nutná je skúsenosť s vedením ľudí
- znalosť MS Office
- expertíza vo vytváraní finančných modelov
Benefity
- 13ty plat
- možnosť kariérneho rastu
- Príspevok na cestovné
- Ročný bonus na základe výsledkov
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk