3D GRAFIK

Miesto práce
Celé slovensko, Trenčiansky kraj, Trenčín
Pracovná oblasť
Informatika - správa systémov, Marketing a reklama
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 000 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Otvára sa Vám skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v profesionálnom prostredí úspešnej spoločnosti na pozícii 3D Grafik:
Pracovná náplň :
- Tvorba real-time 3D grafických modelov (stavebné objekty, dopravné prostriedky)
- Tvorba 2D grafických podkladov
- Spolupráca v tíme v rámci väčších projektov v oblasti leteckého priemyslu
Požadujeme
Kandidát by mal mať hlbokú znalosť v nasledujúcich oblastiach:
- skúsenosť s 3D grafikou
- 3ds Max - pokročilý
- Adobe Photoshop – pokročilý
- prax v odbore a danej pozícii nutnosťou
- skúsenosti s hernou grafikou sú veľkou výhodou
- úspešný kandidát musí mať cit pre detail a byť schopný pracovať v tíme na spoločných projektoch
Benefity
- Participácia na zaujímavých projektoch v oblasti výroby leteckých simulátorov
- Flexibilná pracovná doba
- Príspevok na DDS
Grafton Slovakia, s.r.o.
Legionárska 7158/5, Trenčín, Slovensko
Kontaktná osoba: trencin@grafton.sk