Manažér nákupu

Miesto práce
Celé slovensko, Banskobystrický kraj, Zvolen
Pracovná oblasť
Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Obchod
Ponúkaný plat
1 500 - 1 900 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Pre nášho klienta, tradičného slovenského zamestnávateľa hľadáme kandidáta na pozíciu Manažér nákupu.
Hlavnou náplňou práci na tejto pozícií bude:
- vytváranie a realiácia stratégie nákupu
- koordinácia nákupných operácií v spoločnosti, zodpovednosť za realizované nákupy spoločnosti
- analýza a optimalizácia dodávateľských tokov
- vedenie tímu 4 nákupcov
- správa databázy dodávateľov
- sledovanie vývoja cien nakupovaných produktov - surového materiálu
- príprava reportov
- spolupráca pri výbere podriadených pracovníkov
- operatívne riešenie nákupných reklamácií a riadenie procesu nákupných reklamácií
Požadujeme
Vhodný kandidát na danú pozíciu spĺňa nasledovné požiadavky:
- predchádzajúce pracovného skúseností z obdobnej pozícií - strategický nákup, manažment nákupu
- predchádzajúce pracovné skúsenosti z oblasti strojárskeho priemyslu
- anglicky jazyk - výhodou
- ochota cestovať
- skúseností s vedením tímu - výhodou
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk