STE ÚČTOVNÍK? OVLÁDATE ANGLICKÝ JAZYK? VÝBORNÁ POZÍCIA PRE VÁS!

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 300 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ponúkame Vám pozíciu Účtovníka s miestom výkonu práce v Kráľovej nad Váhom.
Môžete sa tešiť na medzinárodné prostredie a možnosti profesionálneho rozvoja.
Náplň práce zahŕňa:
- Zodpovednosť za účty Hlavnej knihy
- Kompletná zodpovednosť za mesačné, kvartálne a ročné uzávierkové aktivity
- Sledovanie zostatkov na účtoch hlavnej knihy a kompletizácia rekonciliačných aktivít
- Zodpovednosť za správnosť vnútropodnikových transakcií
- Rekonciliácie súvahových účtov
- Analýzy dát vo finančných výkazoch
- Koordinácia junior účtovníkov v tíme
- Reportingové aktivity
- Monitorovanie KPI
- Aktívna účasť na zefektívňovaní procesov na oddelení
Požadujeme
Požiadavky na kandidátov:
- Minimálne 1 rok praxe na pozícii Účtovník (ideálne z prostredia medzinárodnej spoločnosti)
- Privítame kandidátov z prostredia shared services aj z prostredia výrobnej spoločnosti
- Výborný prehľad v princípoch podvojného účtovníctva
- Plynulá znalosť ANGLICKÉHO JAZYKA
- Znalosť SAP - výhoda
- Proaktívny prístup k práci
- Chuť ďalej profesne sa rozvíjať
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk