Administratívna práca na oddelení dodávateľských faktúr

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 000 - 1 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Nebojíš sa rozprávať po anglicky a rusky? Bavila ťa na škole oblasť financií, máš za sebou prvé skúsenosti a chceš pracovať na oddelení kde sa spracovávajú dodávateľské faktury?
Ak si na každú otázku prikývol hlavou, tak hľadáme práve Teba!
Budeš mať možnosť rozšíriť si svoje obzory a získať nové skúsenosti prostredníctvom nasledujúcich aktivít:
- Spracovávanie došlých faktúr
- Práca s účtovným softvérom SAP
- Reportovanie tvojich aktivít priamym nadriadeným
- Aktívna spolupráca v rámci oddelenia „Accounts Payable“
- Komunikácia v anglickom a ruskom jazyku so zahraničnými pobočkami
Požadujeme
Ak spĺňaš nasledujúce požiadavky, chceme ťa vidieť čo najskôr!
- Komunikatívna znalosť anglického jazyka (level B1) a ruského jazyka (level B2)
- Úspešne dokončená vysoká škola ekonomického zamerania
- Máš za sebou prvý rok v oblasti administratívy a hľadáš niečo komplexnejšie (VÝHODA nie podmienka)
- Máš rád/a výzvy a záujem pracovať v oblasti administratívy a fakturácie
Benefity
- 13. plat
- Referral bonus
- 5 sick days
- Home office
- Extra príspevok na stravné lístky
- Bezplatné členstvo v 2 telocvičniach v Bratislave
- Možnosť relokačného bonusu
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk