SENIOR DEVELOPER/LEAD

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
3 400 - 4 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáme Senior Developera/Tím Lídra, ktorý bude koordinovať nový ServiceNow tím pre medzinárodnú telekomunikačnú spoločnosť.
Náplň práce:
- vedenie tímu ServiceNow developerov
- vývoj a dizajn riešení na ServiceNow platforme s použitím HTML, CSS, Javascript
- prispôsobenie a utilizácia aplikácie pre interných klientov
- koordinácia technických úloh v rámci ServiceNow platformy
- reportovanie, integrácia, skriptovanie, testovanie, administrácia v rámci ServiceNow platformy
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce požiadavky:
- skúsenosť na Senior developerskej/líderskej pozícii
- pokročilá znalosť s vývojom v rámci Javascript (Angular je výhoda), HTML, CSS
- pokročilá a plynulá znalosť anglického jazyka
Benefity
- ročné finančné bonusy+ bonusy v rámci životných udalostí
- flexibilný pracovný čas+ práca z domu
- príspevok do penzijného plánu + plné preplácanie PN
- súkromný zdravotný program + športový a kultúrny balíček benefitov
- parkovanie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk