Inžinier kvality

Miesto práce
Celé slovensko, Trnavský kraj, Trnava
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 000 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máte technické vzdelanie a nástroje kvality pre Vás nie sú neznámym pojmom?
Láka Vás príležitosť vo výrobe a medzinárodné prostredie?
Nebojíte sa zodpovednej a samostatnej práce?
Dohovoríte sa anglicky?
Ak ste na otázky odpovedali ÁNO, ste práve tým, koho hľadáme.
Čo bude Vašou náplňou práce:
- Priama zodpovednosť za technikov kvality a ich rozsah práce
- Komplexná zodpovednosť za zverené projekty v oblasti riadenia kvality, ich stabilizácia a ďalší rozvoj
- Vypracovanie návrhov internej dokumentácie súvisiacej so zabezpečovaním kvality
- Navrhovanie a riadenie výkonu auditov u dodávateľov v oblasti kvality
- Priama komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi - zodpovednosť za riešenie reklamácií a nápravných opatrení
- Vyhodnocovanie a analýza nezhôd a spracovávanie správ o kvalite
- Účasť na auditoch (procesných, zákazníckych, externých)
Požadujeme
Vhodný kandidát musí spĺňať nasledujúce požiadavky:
- VŠ - manažérstvo kvality alebo technický smer - mechanika, elektrotechnika
- Skúsenosti s pracovnou pozíciou Inžinier kvality vo výrobnej spoločnosti
- Výborné teoretické aj praktické znalosti z oblasti manažérstva kvality
- Anglický jazyk – aktívne
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111