Vedúci úseku vývoja SW

Miesto práce
Celé slovensko, Prešovský kraj, Prešov
Pracovná oblasť
Informatika - software, Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 000 - 2 800 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- Vypracovaná, schválená, kontrolovaná stratégia a rozpočet úseku
- plánovanie projektov (zdroje, náklady, čas, kvalita) v spolupráci s projektovými manažérmi - agilné riadenie zdrojov (interných/externých) vzhľadom na projekty prebiehajúce a plánované, dôraz na efektívne využívanie zdrojov interných/externých, riadenie dodávateľov
- vývoj nových produktov, navrhovanie zlepšení
- riadenie zamestnancov (výber, zaškoľovanie, KPI´s, hodnotenie, rozvoj)
- optimalizácia procesov
Požadujeme
- elektrotechnické vzdelanie výhodou
- skúsenosti s vedením tímu pracovníkov výhodou
- zodpovednosť, rozhodnosť, spoľahlivosť, výborné komunikačné a organizačné zručnosti
- skusenosti s UML, Jira, Scrum
- anglický jazyk (B2)
Benefity
13.ty plat/ ine bonusy
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk
Tel.: (+421) 55 321 1321