Hľadá sa PLC programátor do PRAHY

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Automobilový priemysel, Informatika - software, Strojárenstvo
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 2 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Významná americká spoločnosť pôsobiaca už 16 rokov na českom trhu rozširuje svoj tím PLC programátorov. Do svojho tímu hľadá skúseného PLC PROJECT ENGINEERA, ktorý má záujem zúčastňovať sa na medzinárodných projektoch s možnosťou cestovania za klientami nielen v rámci Európy ale celého sveta (tiež Amerika). Podmienkou je relokácia do PRAHy
Tvojou náplňou práce bude:
- Zodpovedá za technickú realizáciu projektov v oblasti priemyselnej automatizácie a robotiky
- Vykonáva konfiguráciu, nastavenie a skúšky zariadení
- Plánuje realizáciu projektu a dohliada na úspešné nasadenia projektov u zákazníka po technickej, časovej a finančnej stránke
- Vykonáva záručný a pozáručný servis
- Vykonáva školenia pre operátorov, zákazníkov, podporuje a pripomienkuje predajné aktivity (produkty, systémy, servis)
- Stará sa o bezchybný stav technického vybavenia
- Zúčastňovať sa na medzinárodných projektoch v rôznych odvetviach (automobilový priemysel, strojársky priemysel, potravinársky priemysel...)
- Programovať stroje podľa požiadaviek klienta
- Spolupráca s významnými klientmi na trhu
Požadujeme
Kandidát by mal mať hlbokú znalosť v nasledujúcich oblastiach:
- Prax v danej oblasti min.2 roky PODMIENKA
- Aktívna znalosť anglického jazyka PODMIENKA (medzinárodné projekty, nadriadený zo zahraničia)
- Skúsenosti v oblasti PLC ( Simatic, ABB, Allen Bradley)
- Flexibilita - časté cestovanie ku klientom počas projektov
- Relokácia do PRAHY PODMIENKA
Benefity
Pre svojich zamestnancov majú pripravený balík benefitov:
- Ročný bonus
- 5 týždňov dovolenky
- Flexibilná pracovná doba
- Možnosť Home officu ( po dohode s nadriadeným)
- Zdravotná starostlivosť
- Životné poistenie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111