NÁKUPCA s poľskym a anglickým jazykom

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Obchod
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 300 - 1 700 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Renomovaná americká spoločnosť s pobočkou na Slovensku rozširuje svoje oddelenie nákupu. Máte skúsenosti na pozícii NÁKUPCU a ovládate plynulo POĽSKY a ANGLICKÝ jazyk? Ste ten pravý človek !
Vašou náplňou práce bude:
- Nákup nepriamych materiálov do výroby a služieb
- Vyhľadávanie nových dodávateľov
- Tvorba listu dodávateľov
- Riadenie dodávateľských vzťahov, hodnotenie dodávateľov
- Neustála komunikácia s dodávateľmi
- Práca s interným softvérom, reporting
Požadujeme
Požiadavky pre pozíciu:
- skúsenosti v oblasti nákupu, znalosť nákupných procesov PODMIENKOU
- skúsenosť s vyhľadávaním dodávateľov
- výborné vyjednávacie schopnosti
- POĽSKY a ANGLICKÝ jazyk na aktívnej úrovni PODMIENKOU
- pokročilá znalosť programu Excel
- samostatnosť, aktívny prístup
Benefity
Spoločnosť ponúka flexibilný pracovný čas. Ak ste ranné vtáča, ale chcete už o 16 hod. bicyklovať na hrádzi, tak v tejto spoločnosti sú Vám dvere otvorené.
Alebo si chcete počas dlhšej obednej prestávky zájsť do fitka, ktoré je priamo v budove ? Žiaden problém.
Ak radi raňajkujete v práci a ešte radšej na príjemnej terase s dobrou kávičkou, aj to je možné :)
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 122