PLC PROJECT ENGINEER

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Žilina
Automobilový priemysel, Informatika - software, Strojárenstvo
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 500 - 2 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Významná americká spoločnosť pôsobiaca už 16 rokov na českom trhu rozširuje svoj tím PLC programátorov. Do svojho tímu hľadá skúseného PLC PROJECT ENGINEERA, ktorý má záujem zúčastňovať sa na medzinárodných projektoch s možnosťou cestovania za klientami nielen v rámci Európy ale celého sveta (tiež Amerika).
Tvojou náplňou práce bude:
- Zúčastňovať sa na medzinárodných projektoch v rôznych odvetviach (automobilový priemysel, strojársky priemysel...)
- Programovať stroje podľa požiadaviek klienta
- Práca v programovacom jazyku
- Spolupracovať s významnými klientmi na trhu
- Kontrolovať a testovať naprogramovanie priamo u klienta
- Zodpovedať za dodržiavanie nastavovania podľa požiadaviek klienta
- Testovanie
Požadujeme
Kandidát by mal mať hlbokú znalosť v nasledujúcich oblastiach:
- Prax v danej oblasti min.3 roky PODMIENKA
- Aktívna znalosť anglického jazyka PODMIENKA (medzinárodné projekty, nadriadený zo zahraničia)
- Znalosť programovacích jazykov PODMIENKA
- Flexibilita - časté cestovanie ku klientom počas projektov
- Relokácia do PRAHY PODMIENKA
- Vodičský preukaz
Benefity
Pre svojich zamestnancov majú pripravený balík benefitov:
- Ročný bonus
- 5 týždňov dovolenky
- Flexibilná pracovná doba
- Možnosť Home officu ( po dohode s nadriadeným)
- Zdravotná starostlivosť
- Životné poistenie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk