Hľadá sa mzdár do Trnavy!

Miesto práce
Celé slovensko, Trnavský kraj, Trnava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
800 - 1 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máš skúsenosť so mzdovým účtovníctvom a vieš zodpovedať otázky ohľadom ročného zúčtovania dane a pracovného času pri dvojzmennej prevádzke?
Ak to nemusíš googliť, ale vieš hneď odpovedať, tak možno hľadáme práve teba.
Tvojou náplňou by bolo spracovanie miezd okolo 50 zamestnancov v systéme Helios. Mal by si na starosti 12-hodinové, 8-hodinové úväzky, dohodárov, nočné zmeny a sezónnych pracovníkov.
Výhodou je flexibilný pracovný čas a ak si stihneš spraviť prácu za 2-3 týždne, týždeň budeš mať voľno.
Požadujeme
Veľmi radi ťa na pozíciu zvážime, ak spĺňaš nasledujúce kritériá:
- 2 roky skúseností so mzdovým účtovníctvom
- Znalosť Slovenskej legislatívy
- Excel na pokročilej úrovni: zvládaš kontingenčné tabuľky a v/h look up
- Príjemné a pohodové vystupovanie
- Ochota cestovať po západnom Slovensku
Benefity
Spoločnosť ponúka viaceré finančné aj nefinančné benefity, ktoré ti radi odprezentujeme u nás v Graftone na osobnom pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111