Hľadáme MZDOVÉHO účtovníka na POLOVIČNÝ úväzok do TRNAVY

Miesto práce
Celé slovensko, Trnavský kraj, Trnava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Účtovníctvo a audit
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
800 - 800 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáš si prácu na polovičný úväzok v oblasti mzdového účtovníctva a bývaš v Trnave? Máme pre Teba pozíciu v mladom kolektíve s flexibilnou pracovnou dobou.
Tvojou náplňou práce bude:
- Spracovanie miezd pre približne 50 zamestnancov
- Práca v programe Helios
- Každodenné používanie programu Excel
Požadujeme
Ak si vhodný kandidát, spĺňaš nasledovné kritériá:
- Minimálne 2 roky skúseností so mzdovým účtovníctvom
- Excel na pokročilej úrovni
- Tímový hráč
- Vodičský preukaz skupiny B a ochota cestovať po západnom Slovensku
Benefity
Spoločnosť ponúka:
- 13. plat
- Flexibilnú pracovnú dobu - ak stihneš spraviť svoje povinnosti za 2/3 týždne, týždeň môžeš mať voľno
- A ďalšie benefity, o ktorých ti radi povieme na osobnom pohovore u nás v spoločnosti
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 122