Junior C# Developer

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 400 - 1 800 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Na tejto pozícii budete mať neobmedzené príležitosti v úspešnej spoločnosti ako C# Developer.
V prípade, ak hľadáte menšiu spoločnosť a vyššiu mieru Home office ste na správnom mieste.
Budete sa venovať vývoju ekonomických informačných systémov
Práca zahŕňa:
-vývoj nových funkcionalít a úprava existujúcich na základe požiadaviek zákazníka
-spolupráca so senior programátormi na vývoji IS
-komunikácia so zákazníkom, možnosť priamo ovplyvňovať výsledok
Požadujeme
Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
-Znalosť OOP
-Skúsenosť s vývojom .NET/C# aplikácií
-Znalosť SQL
-Dobré komunikačné schopnosti
-Schopnosť pracovať a viesť stretnutia u klientov
-Ochota učiť sa
Benefity
-Spoločnosť ponúka možnosť práce z domu 3 dni v týždni
-Flexibilný pracovný čas
-Benefity zamerané na vzdelávanie v oblasti hard aj soft skillov
-Služobný notebook a telefón
-Variabilna zložka platu
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111