Hľadáme šikovného účtovníka cestovných nákladov

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 300 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ak máte plynulú angličtinu, ekonomické vzdelanie a prax v oblasti účtovníctva, nájdite svoje uplatnenie v medzinárodnej spoločnosti, ktorej meno rezonuje medzi veľkými hráčmi na pracovnom trhu!
Čo budete robiť?
- Kontrola bločkov, faktúr a cestovných nákladov s internými smernicami
- Kontrolovať finančnú dokumentáciu v interných systémoch
- Procesovať cestovné náklady a reporty z pobočiek spoločnosti
- Denne využívať anglický jazyk
- Participovať na finančných uzávierkach
- Spravovať administratívu
- Podporovať zamestnancov spoločnosti v otázkach finančného vyrovnania za cestovné náklady
Požadujeme
Hľadáme ľudí, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
- Ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania
- Skúsenosť s účtovníctvom v oblasti účtovania nákladov aspoň 1 rok
- Komunikatívna znalosť anglického jazyka na úrovni B2
- Dobrá znalosť programu MS Excel (v/h look up, kontingenčné tabuľky)
- Tímový hráč
Benefity
Spoločnosť ponúka benefity v podobe množstva interných školení, životného alebo cestovného poistenia a iné.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk