JUNIOR ŠPECIALISTA BANKOVÝCH TRANSAKCIÍ

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Bankovníctvo
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 100 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Využite jedinečnú príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti v bankovom sektore a odštartujte svoju kariéru!
Náplň práce:
- správa medzinárodných prijatých platieb
- práca s niekoľkými internými systémami
- správa kompletného platobného prenosu v interných systémoch
- dodržiavanie časového plánu
- interná komunikácia so zodpovednými oddeleniami
- aktívne riešenie a následná úprava kritických platieb
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie (ekonomický smer je výhodou)
- minimálne jeden rok skúsenosti v bankovom sektore výhodou (aj popri škole)
- orientácia na detail
- precíznosť
- tímový hráč
Benefity
Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.
Benefity:
- Sick days
- Príspevok na stravné lístky
- Systém cafeteria
- Referral bonus
- Bonus pri narodení dieťaťa a pri svadbe
- Home office
- Jazykové kurzy a školenia
- Rodinný deň a športový deň
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk