Staň sa súčasťou medzinárodného projektu - Frontend Developer

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Pracovná oblasť
Informatika - software, Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 800 - 2 100 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre nášho klienta medzinárodnú spoločnosť so sídlom v Nitre hľadáme kandidáta na pozíciu Frontend Developer.
Kandidát bude časť pracovného času pracovať v materskej spoločnosti v zahraničí (formou pracovného vyslania)
Hlavnou činnosťou na tejto pozícií bude:
- podpora pri analýze klientských požiadaviek
- návrh technického riešenia a SW vývoj
- riešenie chýb hlásených počas testovania SE pred spustením do prevádzky (defekty) a prevádzkových chýb (incidenty)
- aktívna tímová spolupráca s kolegami vývojármi, s projektovým manažérom a všetkými ďalšími skupinami zúčastnených v pridelenom projekte - architekti, analytici, testeri, prípadne dodávatelia
Požadujeme
Hlavné požiadavky na kandidáta:
- OCHOTA CESTOVAŤ - 50% PRACOVNÉHO ČASU VIEDEŇ
- aktívna znalosť anglického jazyka
- skúsenosť s Agile Software Development
- dobré porozumenie OOp a OOD Concepts and Patterns
- minimálne rok pracovných skúseností s Angular 6/Angular JS 1.5
- SOAP a RESTful web services
- Git alebo podobné DVCS
- Maven, Jenkins, Docker
Benefity
- flexibilný pracovný čas a príležitostný výkon práce z domu
- interné jzykové kurzy nemeckého a anglického jazyka plne hradené
- garantovaný 13.plat
- 14. plat vyplácaný na základe pracovných výsledkov zamestnanca a ekonomických výsledkov spoločnosti
- príspevok na lll.pilier dôchodkového sporenia
- celoročné úrazové zdravotné poistenie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk
Tel.: (+421) 37 326 0111