Účtovníčka

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Žilina
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 000 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Pre serióznu slovenskú spoločnosť s priateľskou, rodinnou atmosférou hľadáme šikovného účtovníka/ účtovníčku
- účtovanie daňových dokladov : vydané a došlé faktúry, dobropisy, pokladničné doklady...
- účtovanie skladových pohybov
- účtovanie interných dokladov
- účtovanie bankových transakcií
- zodpovednosť za správnosť zaúčtovania
- hmotná zodpovednosť za vedenie a evidenciu hlavnej hotovostnej pokladne
- zodpovednosť za prípravu podkladov pre spracovanie miezd
- vypracovávanie štatistických výkazov
- komunikácia s daňovým úradom, štátnymi inštitúciami a audítorom
- vypracovávanie a evidovanie interných predpisov a smerníc
Požadujeme
- preukázateľná prax na podobnej pozícii
- skúsenosť s účtovným programom Helios výhodou
Benefity
budú komunikované na osobnom pohovore
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk