Technik údržby - elektro

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Automobilový priemysel, Elektrotechnika a energetika, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
900 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- Montáž a oživovanie elektronicky riadených výrobných a montážnych technologických zariadení
- Diagnostika elektrických porúch
- Vykonávanie opráv a údržba elektrických a elektronických častí
- Aplikovanie zlepšovacích návrhov v rámci údržby
Požadujeme
- SŠ alebo VŠ vzdelanie (elektrotechnické zameranie)
- § 22 elektro vyhl.- PODMIENKA
- Veľmi dobré teoretické znalosti v oblasti elektrotechniky, digitálnej a riadiacej techniky PLC
- Znalosti riadiacich systémov Siemens -výhodou
- Znalosť výrobného prostredia a technológií
- Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka - výhodou
- Precíznosť
- Flexibilita
- Tímový hráč
- Ochota pracovať na zmeny (4 zmenka)
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk
Tel.: (+421) 55 321 1321