SENIOR KEY ACCOUNT MANAGER IT / VÝCHODNÉ SLOVENSKO

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Informatika - software, Informatika - správa systémov, Obchod
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 000 - 3 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- Starostlivosť o kľúčových zákazníkov a existujúce obchodné prípady a vyhľadávanie nových obchodných príležitostí,
- Vyhľadávanie a vedenie rokovania so zákazníkmi za účelom získania obchodného prípadu v spolupráci s relevantnými zamestnancami spoločnosti
- Zodpovednosť za vypracovanie ponuky pre zákazníka a riadenie zmluvného vzťahu po štádium realizácie
- Zodpovednosť za cenotvorbu podľa interných pravidiel
- Zabezpečenie rozšírenia produktového portfólia u existujúcich zákazníkov
- Tvorba pozitívneho vzťahu zákazníka k spoločnosti
- Zodpovednosť za partnerské vzťahy a komunikáciu s nimi
- Zodpovednosť za plnenie ziskových ukazovateľov stanovených pre úroveň Senior Key Account Manager
- Zodpovednosť za plnenie stanoveného obchodného plánu vo výške definovanej vedením spoločnosti
- Dôsledná evidencia obchodných prípadov v CRM systéme spoločnosti
- Plnenie pokynov príslušného nadriadeného súvisiacich s charakterom práce
Požadujeme
- SŠ alebo VŠ vzdelanie
- Odborná znalosť v oblasti IT
- Skúsenosti na obdobnej pozícii KAM min. 3 roky (IT technológie a riešenia)
- Aktívna znalosť anglického jazyka (slovom i písmom) min.B2 - PODMIENKA
- Vodičské oprávnenie sk. B
- Vlastný automobil (preplatenie car allowance podľa pracovnej pozície)
- Analytické a logické myslenie
- Schopnosť práce v medzinárodnom prostredí
- Ochota cestovať
- Ochota vzdelávať sa v oblasti nových technológií
- Flexibilita
Benefity
- Práca v napredujúcej a inovatívnej spločnosti
- Flexibilný pracovný čas
- Práca formou home office
- Možnosť zapojiť sa do rôznorodých projektov
- Teambuildingové a športové podujatia
- Jazykové kurzy
- Sick days (3 dni v kalendárnom roku)
- Školenia a tréningy
- Príspevok na DDS vo výške 20€ mesačne
- Zabezpečenie služobnej cesty (ubytovanie, poistenie..)
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk
Tel.: (+421) 55 321 1321