ELEKTROTECHNICKÝ INŽINIER

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Elektrotechnika a energetika, Strojárenstvo
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 300 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Doštudoval si vysokú školu v oblasti elektrotechniky a hľadáš zaujímavú príležitosť? Tak práve na tejto pozícií máš možnosť zdokonaľovať svoje znalosti! Tvoj budúci zamestnávateľ pracuje v oblasti strojárstva a je zameraný na zákazkovú výrobu obrábacích strojov.
A s čím sa stretneš pri tvojej práci?
- Navrhneš riešenia systémov pre automatizáciu
- Navrhneš káblové zväzky a naprogramuješ obvody
- Vytvorích technickú dokumentáciu pri vývoji daného zariadenia
- Pretestuješ systémy, ktoré si navrhol
- Po inštalácií zariadení do výroby ich u zákazníka oživíš
- Odkomnikuješ si so zákazníkom niektoré riešenia tak aby bol spokojný s výsledným produktom
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- Vysokoškolské vzdelanie v oblasti elektrotechniky/ automatizácie
- Skúsenosť s projektovaním elektrických obvodov
- Platná vyhláška §21
- Skúsenosti s CNC zariadeniami budú tvojou výhodou
- Ak už máš skúsenosť s AutoCAD, E - Plan, Solid works, SAP bude tvojou obrovskou výhodou
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 122