Pracovník výroby optických káblov (2 zmeny)

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Strojárenstvo, Telekomunikácie, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
800 - 900 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Ponúkame manuálnu prácu v slovenskej spoločnosti, ktorá vyrába optické prepojky. Tvojou úlohou bude nasádzanie koncoviek (prepojok) podľa schémy produktu. Produkty sú určené pre veľké dátové centrá po celom svete. Budeš pracovať na dve zmeny a mať voľné víkendy.
Práca je výhradne v sede, nakoľko pracuješ s jemnými súčiastkami a optickými vláknami za svojim pracovným stolom. A ako vyzerá výrobný proces?
- Dostaneš zadanie výroby produktu a tvoji kolegovia pripravia požadované dĺžky vodičov,
- zapojíš koncovky na optické káble pomocou schémy produktu,
- zorientuješ sa prevažne podľa farieb optických vlákien a farebných schém,
- tvoji kolegovia ti pomôžu s predprípravou vodičov a s lisovaním koncoviek.
Požadujeme
Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
- Ukončené stredoškolské vzdelanie
- Manuálna zručnosť a cit pre jemnú prácu
- Schopnosť sústrediť sa počas celej pracovnej doby
Benefity
PRÍSPEVOK NA UBYTOVANIE:
- Doplatok zamestnanca je 1 € / deň ubytovania v prípade, ak je zamestnanec z väčšej vzdialenosti ako 90 km od miesta výkonu práce.
- Nová ubytovňa v blízkosti pracoviska – dostupnosť 20 minút pešo
- Ženské a mužské 3-lôžkové izby (vlastná kúpeľňa + WC), páry nie je možné ubytovať spolu na izbe
INÉ BENEFITY:
Po zapracovaní a osvedčení sa možnosť prejsť do interného stavu zamestnancov
Ako interný zamestnanec možnosť platového a kariérneho rastu
Pitný režim – zdarma káva, čaj, voda a sóda
Pracovný odev: tričko, nohavice
Práca v čistom klimatizovanom prostredí
Zamestnanie v priateľskom ženskom kolektíve
Uzamykateľné skrinky pre odloženie osobných vecí v šatni a vo výrobnej hale
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk