Inžinier kvality !

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Strojárenstvo
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 300 - 1 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
- Riadenie technických špecifikácií od zákazníka pre nové projetky projekty (normy, výkresy, špecifikácie, potrebné testy) - Participácia počas APQP procesu od fázy vyrobiteľnosti - Komunikácia s externou a internou nástrojárňou, modifikácie - Riadenie vzorkovanie dodávateľa, materiálové atesty - Vypracovanie kompletnej PPAP dokumentácie pre nové projekty na základe časových požiadaviek zákazníka (spolupráca s oddelením kvality a výrobou) - Vzorkovanie nových dielov, interné uvoľnenie v súčinnosti s oddelením kvality - Vytváranie a koordinácia inžinierskych zmien, protokolov o odovzdaní dielov do sériovej výroby
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- Skúsenosti na danej pozícii
- Základy merania, tolerovanie, normalizácia
- Systémy a štandardy kvality v strojárstve a automob.priemysle ISO9001, IATF 16949. - Technické kreslenie, výkresová dokumentácia, technické normy, výrobné technológie. - Techniky FMEA, PPAP, APQP, SPC, strojnícke tabuľky, základy konštrukcie. - Anglický jazyk slovom aj písmom, aktívne
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk