Obchodný manažér

Miesto práce
Celé slovensko, Trenčiansky kraj, Trenčín
Pracovná oblasť
Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Obchod
Ponúkaný plat
1 500 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Staňte sa obchodným manažérom na vysokej úrovni, pre medzinárodnú spoločnosť so silným menom na Slovenskom trhu, v oblasti predaja špičkovej špeciálnej ocele.
Miesto výkonu práce: Trenčianske Stankovce
Vašou úlohou bude:
- Starostlivosť o existujúcu klientelu a udržiavanie profesionálne nastavených dobrých vzťahov
- akvizičná činnosť, získavanie nových zákazníkov v rámci západného alebo stredného Slovenska (strojárske spoločnosti, kovoobrábacie a výrobné spoločnosti, automobilový priemysel a pod.)
-Prezentovanie komplexných služieb a riešení klientom
-Na základe svojich odborných technických skúseností príprava a finalizácia cenových ponúk zákazníkom
-Správa objednávok a agenda spojená s ich realizáciou
-Koordinácia zákaziek, sledovanie termínových, nákladových a kvalitatívnych požiadaviek
-Zodpovednosť za dosahovanie obchodných výsledkov spoločnosti
-Plánovanie obchodných cieľov
-Spolupodieľanie sa na tvorbe cenotvorby a obchodnej stratégie spoločnosti
-Implementácia obchodných rozhodnutí
-Sledovanie trendov predaja a tržieb
-Spracovanie dokumentov v systéme SAP
Hľadáme skúseného obchodníka, preto ak máte skúsenosti z príbuznej oblasti a spĺňate požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. Budeme sa tešiť na osobné stretnutie.
Požadujeme
- min. SŠ vzdelanie s technickým zameraním_metalurgia/strojárstvo
- min. 5 ročné skúsenosti z oblasti obchodu_oceľ alebo príbuzné materiály
- vodičský preukaz skupiny B
- znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na úrovni obchodnej korešpondencie
- znalosť systému SAP_výhodou
- Microsoft Excel - pokročilý
- Microsoft Outlook - pokročilý
- Microsoft PowerPoint - pokročilý
- Microsoft Word - pokročilý
- tímovo orientovaný, komunikatívny priateľský a zodpovedný človek, ktorý ma chuť robiť skvelý obchod
- otvorený a priamy typ, prirodzená autorita
Benefity
Benefity:
- 13. a 14. plat
- automobil aj na súkromné účely
- príjemné pracovné prostredie
- príspevok zo sociálneho fondu na regeneráciu pracovnej sily
Grafton Slovakia, s.r.o.
Legionárska 7158/5, Trenčín, Slovensko
Kontaktná osoba: trencin@grafton.sk