Quality manager

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Manažment, Strojárenstvo
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
3 000 - 3 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Chcete sa stať súčasťou úspešnej rozrastajúcej sa medzinárodnej spoločnosti? Chcete uplatniť svoje skúsenosti a profesionálne rásť?
Pre nášho klienta hľadáme skúseného kandidáta na pozíciu MANAŽÉR KVALITY!
Vaše hlavné úlohy:
- zodpovednosť za kvalitu vo všetkých fázach - definovanie politiky kvality, spracovanie plánov kvality, dodržiavanie kvalitatívnych noriem
- zodpovednosť za komunikáciu so zákazníkom
- vedenie, motivovanie, rozvoj oddelenia kvality
- zodpovednosť za rozpočet oddelenia
- zodpovednosť za implementáciu požiadaviek ISO TS 16949, VDA 6.3 a špecifických požiadaviek zákazníka a legislatívnych požiadaviek
- zodpovednosť za implementáciu a rozvoj systému kvality, navrhovanie možností jeho zlepšenia
- príprava reportov a analýz a ich prezentácia na úrovni vedenia spoločnosti
- realizovanie interných auditov výrobkov
Požadujeme
Úspešný kandidát musí spĺňať nasledovné požiadavky:
- skúsenosti na vedúcej pozícii v oblasti manažmentu kvality v automobilovom priemysle
- technické vzdelanie, VŠ vzdelanie technického smeru /manažérstvo kvality/ výhodou
- aktívna znalosť anglického jazyka podmienkou!
- znalosť QMS štandardov /ISO, IATF, VDA/ PODMIENKOU!
- znalosť nástrojov kvality FMEA a PPAP podmienkou!
- veľmi silné manažérske a komunikačné schopnosti
- tímová osobnosť, schopnosť motivovať pracovníkov
- odolnosť voči stresu, vysoká úroveň schopnosti argumentovať
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk
Tel.: (+421) 37 326 0111