SKLADNÍK / VODIČ VZV (Jedna zmena)

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Služby, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 000 - 1 150 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Hľadáme SKLADNÍKA na dlhodobú spoluprácu. Ak už máte skúsenosti ako SKLADNÍK / VODIČ VZV, pošlite nám svoj životopis.
Na pozícii Skladníka budete zodpovedný za:
- Manipuláciu s výrobkami a s materiálom v rámci skladu pomocou VZV
- Príjem a výdaj tovaru zo skladu pre veľkoobchod
- Katalogizáciu produktov
- Manipuláciu s prázdnymi obalmi
- Transport produktov na určené miesto
Pracovná doba PO-PIA na jednu zmenu od 8:00 do 16:30
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- Skúsenosť s prácou s VZV je PODMIENKOU
- Ak si pracoval v skladových systémoch SAP, bude to tvojou VÝHODOU
- Chuť pracovať v malom priateľskom kolektíve
- Záujem o dlhodobú prácu!
- Si tímový hráč a pomôžeš svojim kolegom keď majú viac práce ako ty
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 122