VEDÚCI PRE TÍM TREASURY

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Manažment
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 800 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáme skúseného vedúceho pre tím Treasury, ktorý bude pokrývať nasledovné úlohy:
- Monitorovanie úplnosti platobných procesov, kontrola prijatých a spracovaných platieb
- Monitorovanie a kontrola spracovaných dát a správnych informácií v systéme
- Schvaľovanie bankových platieb
- Spolupráca s bankovými inštitúciami a s centrálou spoločnosti
- Analýza platieb pre sledovanie kľúčových ukazovateľov výkonu pre štatistické a reportingové účely
- Koordinácia a rozvoj tímu treasury, poskytovanie spätnej väzby na ich výkony
- Zodpovednosť za udržiavanie procesov a postupov v manuáloch
- Hľadanie možností a návrhy na zlepšenie v rámci treasury
- Ad hoc podpora členov tímu
Požadujeme
Koho hľadáme?
- Univerzitné vzdelanie v oblasti financií alebo účtovníctva
- Aktívna znalosť anglického jazyka na úrovni C1
- Minimálne 3 roky skúseností v oblasti kontrolingu, účtovníctva, auditu a financií (výhodou je skúsenosť z oblasti treasury)
- Skúsenosť s vedením tímu a profesijným rozvojom zamestnancov
- Znalosť platobných úkonov a bankových produktov
- Pokročilá znalosť MS Excel
- Analytické myslenie, rozvité medziľudské, komunikačné a prezentačné zručnosti
Benefity
Spoločnosť ponúka množstvo zaujímavých benefitov či už finančných, alebo nefinančných, ktoré predstaví zástupca firmy kandidátovi počas osobného pohovoru.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111