Si pedant a záleží ti na kvalitnej práci?

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Poisťovníctvo
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 300 - 1 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáme nového kolegu, špecialistu na oddelenie zabezpečovania kvality procesov v oblasti medzinárodného bankovníctva. Hlavnými úlohami na tejto pozícii bude nasledovné:
- Verifikácia a kontrola kvality po kolegoch analytikoch a investigátoroch
- Na mesačnej báze dostanete zoznam vzoriek analýz a vy sa uistíte, že bude vykonaná ich kontrola podľa globálnych procedúr a zaužívaných štandardov.
- Takisto upozorníte na možné nedostatky týchto analýz.
- Na základe výsledkov budete podávať správy a analyzovať výsledky mesačne a kvartálne.
- Okrem toho budete obnovovať procedúry, podľa ktorých je práca vykonávaná, eskalovať nezrovnalosti a komunikovať s inými oddeleniami.
Požadujeme
Požiadavky na kandidáta:
- Minimálne 1-2 roky skúsenosti z oblasti Quality Assurance, Verificator alebo 4eyes checker z oblasti Operations
- Pokročilá znalosť angličtiny (úroveň C1) je nutnosťou
- Schopnosť komunikovať nezrovnalosti, upozorniť na možné chyby a sústrediť sa na detaily
- Samostatnosť, priamočiarosť, inovatívnosť
Benefity
Spoločnosť ponúka množstvo zaujímavých benefitov či už finančných, alebo nefinančných, ktoré predstaví zástupca firmy kandidátovi počas osobného pohovoru.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111