PRÍLEŽITOSŤ PRE SENIOR ÚČTOVNÍKOV!

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 300 - 1 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Úspešná medzinárodná spoločnosť so svetovou pôsobnosťou hľadá do svojich nových tímov šikovných účtovníkov. Pozícií máme niekoľko, preto neváhajte poslať Váš životopis, pokiaľ máte min. 2 roky účtovníckej praxe, či už v čiastkovom, alebo komplexnom účtovníctve.
Vybrať si bude vedieť každý, kto má chuť budovať svoju kariéru v účtovníctve a stať sa špecialistom v tomto odbore.
Medzi vaše úlohy bude, okrem iného, patriť:
- Správa účtovných dokumentov
- Pravidelný reporting
- Závierkové operácie
- Príprava podkladov pre P&L a Balance Sheet
- Rekonsiliácia účtov
Požadujeme
Zašlite mi váš životopis ak máte:
- SŠ/VŠ ekonomického smeru
- Prax v oblasti čiastkového/komplexného účtovníctva min. 1 rok
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- Pokročilú znalosť MS Office
- Schopnosť samostatne pracovať
Benefity
Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk