Hlavný technológ

Miesto práce
Celé slovensko, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Manažment, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 000 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Chcete sa stať súčasťou stabilnej medzinárodnej spoločnosti?
Chcete uplatniť svoje skúsenosti a profesionálne rásť?
Máte rád/rada výzvy?
Vždy hľadáte možnosti ako zlepšiť procesy?
Máte skúsenosti s riadením zvereného tímu?
Pre nášho klienta hľadáme skúseného kandidáta na pozíciu Hlavný technológ!
Náplňou Vašej práce bude:
- Zastupovanie technologickej agendy na stretnutiach zamestnancov a pri prijímaní rozhodnutí
- Riadenie tímu technológov tak, aby sa dosiahol požadovaný výkon strojných zariadení
- Zachovávanie súčasných poznatkov o technologickom stave a vývoji
- Zjednocovanie technologických platforiem a vytváranie plánov pre každú z platforiem
- Sledovanie, analýza a monitoring metrík výkonnosti technológií
- Identifikácia nových oblastí vylepšení a vytváranie plánov na ich implementáciu
- Prevzatie iniciatívy v oblasti vedenia ľudí, inovácií a kreativity
- Dohliadanie na štruktúru, dizajn systému a zmeny v jeho stavbe
- Identifikácia a hlásenie všetkých zistených odchýlok od definovaných prevádzkových postupov
- Preukázanie znalostí ohľadom určených zariadení a systémov
- Monitorovanie prevádzky a výkonnosť strojových zariadení a systémov
Požadujeme
Vhodný kandidát na túto pozíciu by mal spĺňať nasledovné požiadavky:
- Ukončené stredné alebo vysokoškolské vzdelanie technického smeru
- Skúsenosti s vedením tímu technológov
- Riadiace a analytické schopnosti
- Schopnosť komplexného riešenia problémov
- Efektívna práca s informáciami, efektívne riešenie úloh
- Skúsenosti v automotive veľkou výhodou!
- Znalosť anglického na komunikatívnej úrovni /B2/ PODMIENKOU!
Benefity
- plat od 2000,- Eur v závislosti od kvalifikácie a praxe uchádzača
- 13. a 14.plat
- variabilná odmena
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk