Majster výroby !

Miesto práce
Celé slovensko, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica
Pracovná oblasť
Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 200 - 1 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce
Staňte sa aj Vy súčasťou úspešného tímu nášho klienta, medzinárodnej spoločnosti.
- Vykonávanie kontrol dodržiavania pracovnej a technologickej disciplíny.
- Vykonávanie kontrol riadneho vykonávania medzioperačnej kontroly počas výrobného procesu.
- Zadelenie pracovných úloh podriadeným pracovníkom, na začiatku aj počas pracovnej zmeny.
- Zabezpečenie dodržiavania štandardov 5S a poriadku na všetkých pracoviskách.
- Dôraz na predchádzanie úrazom, dodržiavanie BOZP a PO preventívnym spôsobom.
- Kontrola dodržiavania kvality výroby a dodržiavania plánovaných časov prestojov
- Vykonávanie kontroly správnosti vedenia výrobnej dokumentácie.
- Zodpovednosť za efektívne plnenie priradených úloh.
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- Ukončené stredné alebo vysokoškolské vzdelanie v odbore: Mechatronika/ Elektrotechnik / Softvérové inžinierstvo
- Skúsenosti s riadením a vedením tímu
- Ochota pracovať na zmeny
- Schopnosť komplexného riešenia problémov
- Predchádzajúca pracovná skúsenosť na podobnej pozícií podmienkou
- Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na plynulej úrovni výhodou
Benefity
- plat od 1200 ,- Eur v závislosti of kvalifikácie a skúseností uchádzača
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk