JUNIOR C# DEVELOPER

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 400 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Chcete pracovať na vývoji aplikácií, ktoré zefektívnujú oblasť medicíny?
Otvára sa možnosť pre šikovného JUNIOR C# /.NET DEVELOPERA, ktorý chce vyvíjať aplikácie, ktoré majú veľký vplyv!
Budete mať možnosť pracovať na:
- vývoji aplikácií ktoré sú využívané v medicíne po celom svete
- práca v .NET/C# teame
- agilný spôsob vývoja,SCRUM tím, dynamické prostredie
- dostanete priestor učiť sa robiť s novými technológiami (Javascript/Typescript, AWS a iné)
Požadujeme
Pozícia je otvorená pre šikovných absolventov alebo junior C# developerov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (B2)
- skúsenosť s vývojom v C#/.NET
- relevatntné vzdelanie v oblasti IT
- chuť učiť sa nové technológie
- nadšenie pre prácu v dynamickom vývoji, agilnom tíme a odhodlanie posúvať sa vpred
Benefity
- dni volna navyše mimo zákonného nároku
- training a development program - moznost vzdelávania a ziskania licencií
- sick days
- príspevky na šport, kultúru, zdravie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk