Máš skúseností s auditom a financiami? Podielaj sa na tvorbe FORECASTOV!

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Poisťovníctvo, Účtovníctvo a audit
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máš za sebou úspešný štart v oblasti Financií? Je čas posunúť sa na komplexnejšiu pozíciu, na ktorej ťa čaká najmä:
- Príprava analýz ohľadom predaja produktov, analýzy riskov v rámci finančných predpovedí
- Investičný controlling
- Pravidelné vykazovanie výkonnosti podniku
- Práca s interným systémom
- Ad-hoc analýzy
Požadujeme
Úspešný kandidát musí spĺňať nasledujúce požiadavky:
- Vyštudovaná VŠ so zameraním na financie, audit, logistika
- Anglický jazyk na úrovni C1 – pracovať budeš v medzinárodnom tíme a tvoje znalosti využiješ pri každodennej komunikácii v písomnej aj hovorenej forme
- Predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícií VEĽKOU VÝHODOU
- Pokročilá znalosť programu MS Excel – cudzie by ti nemali byť funkcie ako IF, V/H lookup, sum
- Silné komunikačné a analytické schopnosti
* Výška platu je závislá od skúseností kandidáta a bude predmetom osobného pohovoru. Čiastka však nebude nižšia ako vyššie uvedená suma *
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111