MZDOVÝ ÚČTOVNÍK

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Poisťovníctvo
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 300 - 1 550 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Náplň práce na tejto pozícii sa zameriava najmä na nasledovné oblasti:
a. Spracovanie miezd pre cca 400 zamestnancov + personálna agenda
b. Podieľanie sa na špeciálnych činnostiach ako je napríklad vysielanie zamestnancov
c. Aktívna komunikácia s kolegami v nemeckom jazyku
Požadujeme
Hľadáme skúseného kandidáta, ktorý má skúsenosti aspoň 2 roky v oblasti personálnej a mzdovej agendy z interného / externého prostredia.
Ďalšie požiadavky:
- Dynamickosť a odolnosť voči stresu
- Skúsenosť s českou mzdovou agendou je OBROVSKÉ plus -> nie podmienkou
- Rovnako by bolo výhodou, ak ovládate aspoň základy nemčiny
Benefity
- Multisport karta
- Teambuldingové aktivity
- Vzdelávacie aktivity
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk