Príležitost pre Obchodných Zástupcov- NÁKUPCA s poľskym a anglickým jazykom

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Obchod
Ponúkaný plat
1 300 - 1 700 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre milovníkov menších, medzinárodných spoločností, ktorí preferujú skôr príjemnú rodinnú atmosféru na pracovisku máme zaujímavú pracovnú príležitosť, ktorá je vhodná aj pre Obchodných zástupcov, ktorí zatúžili po zmene a túžia sa stať NÁKUPCOM.
Baví Ťa vyjednávať biznis? Ovládaš plynulo poľský a anglický jazyk? Tak potom máme pre teba pozíciu Nákupcu.
Tvojou náplňou práce bude:
- Nákup nepriamych materiálov a služieb
- Vyjednávať cenové ponuky
- Zodpovednosť za spracovanie nákupných požiadaviek
- Dodržiavanie nákupných procesov a postupov v súlade s internými smernicami spoločnosti
- Zodpovednosť za spracovanie objednávok v optimálnom čase a kvalite
- Priama telefonická a mailová komunikácia so zahraničnými dodávateľmi
- Sledovanie a zabezpečovanie dodania materiálov a služieb zákazníkovi
- Zodpovednosť a riešenie vzniknutých problémov
Požadujeme
Požiadavky pre pozíciu:
- skúsenosti v oblasti obchodu, chuť prejsť do nákupu
- výborné vyjednávacie schopnosti
- POĽSKY a ANGLICKÝ jazyk na aktívnej úrovni PODMIENKOU
- pokročilá znalosť programu Excel
- samostatnosť, aktívny prístup
Benefity
Spoločnosť ponúka flexibilný pracovný čas. Ak ste ranné vtáča, ale chcete už o 16 hod. bicyklovať na hrádzi, tak v tejto spoločnosti sú Vám dvere otvorené.
Alebo si chcete počas dlhšej obednej prestávky zájsť do fitka, ktoré je priamo v budove ? Žiaden problém.
Ak radi raňajkujete v práci a ešte radšej na príjemnej terase s dobrou kávičkou, aj to je možné :)
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk